Simulation based learning Composiet in een virtuele wereld
Dankzij de bijdrage van de Regio West-Brabant via het O&O fonds, zijn wij in staat om kennis rond composiet materialen over te brengen via een virtuele omgeving d.m.v. "simulation based learning".
Wilt u meer informatie omtrent de virtuele simulatie met verschillende scenario's omtrent composieten neem dan contact met ons op dan vertellen wij graag over de ontwikkelingen.
Meer informatie over het O&O fonds is te vinden op de website van www.west-brabant.eu
Het O&O-fonds is bedoeld voor projecten die bijdragen aan de versterking van de economische structuur en het economisch vestigingsklimaat van West-Brabant. Projecten moeten bijdragen aan de realisatie van de opgaven, zoals opgenomen in het actieprogramma RWB en of het uitvoeringsprogramma als onderdeel van de Economische Agenda West-Brabant.